Αγώνες Μπάσκετ Α’ Κατηγορία Κορασίδων

                                                                         A’ KΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017-2018
1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑ 23/09/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 23/09/2017 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 23/09/2017 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 23/09/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 23/09/2017 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 18:00 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 23/09/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 30/09/2017 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 30/09/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 30/09/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 30/09/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 30/09/2017 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 30/09/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 07/10/2017 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 11:30 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 07/10/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 07/10/2017 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 07/10/2017 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 07/10/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 07/10/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑ 14/10/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 14/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 14/10/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 14/10/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 14/10/2017 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 14/10/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 21/10/2017 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 11:30 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 21/10/2017 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 21/10/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 21/10/2017 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 21/10/2017 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 21/10/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 04/11/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 04/11/2017 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 18:00 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 04/11/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 04/11/2017 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 04/11/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 04/11/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 11/11/2017 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 11/11/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 11/11/2017 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 11/11/2017 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 11/11/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 11/11/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 18/11/2017 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 18/11/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 18/11/2017 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 18:00 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 18/11/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 18/11/2017 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 18/11/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 25/11/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 25/11/2017 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 25/11/2017 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 25/11/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 25/11/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 25/11/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 02/12/2017 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 02/12/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 02/12/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 02/12/2017 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 18:00 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 02/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 02/12/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 09/12/2017 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 09/12/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 09/12/2017 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 09/12/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 09/12/2017 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 09/12/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 16/12/2017 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 16/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 16/12/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 16/12/2017 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 16/12/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 16/12/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 13/01/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 13/01/2018 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 13/01/2018 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 13/01/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 13/01/2018 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 18:00 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 13/01/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 20/01/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 20/01/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 20/01/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 20/01/2018 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 20/01/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 20/01/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 27/01/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 27/01/2018 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 27/01/2018 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 27/01/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 27/01/2018 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 18:00 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 27/01/2018 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 03/02/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 03/02/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 03/02/2018 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 03/02/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 03/02/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 03/02/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 10/02/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 10/02/2018 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 10/02/2018 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 10/02/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 10/02/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 10/02/2018 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 24/02/2018 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 11:30 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 24/02/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 24/02/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 24/02/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 24/02/2018 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 24/02/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 03/03/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 03/03/2018 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 03/03/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 03/03/2018 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 03/03/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 03/03/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 10/03/2018 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 11:30 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 10/03/2018 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 10/03/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 10/03/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 10/03/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 10/03/2018 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 17/03/2018 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15:00 ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 17/03/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ 17:00 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 17/03/2018 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 17/03/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 17/03/2018 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 17/03/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:15 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΣΑ 24/03/2018 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. 11:30 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 24/03/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 12:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 24/03/2018 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. 12:30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
ΣΑ 24/03/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 16:15 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 24/03/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 24/03/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ