Αγώνες Μπάσκετ Γ΄Κατηγορία Ανδρών 2ος Όμιλος

                                                                    Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2017-2018  
1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 06/10/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 06/10/2017 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 06/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 06/10/2017 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 06/10/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 06/10/2017 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 06/10/2017 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 12/10/2017 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 13/10/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 13/10/2017 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 13/10/2017 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 13/10/2017 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 13/10/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 13/10/2017 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΠΑ 20/10/2017 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 20:00 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 20/10/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 20/10/2017 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 20/10/2017 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 20/10/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 20/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 20/10/2017 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 26/10/2017 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 27/10/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 27/10/2017 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ -ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 27/10/2017 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ -ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 27/10/2017 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 27/10/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 27/10/2017 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ -ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 03/11/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 03/11/2017 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ -ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 03/11/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ -ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 03/11/2017 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 03/11/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ -ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 03/11/2017 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 03/11/2017 ΣΠΑΤΩΝ 21:40 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ -ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 09/11/2017 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 -ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 10/11/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 10/11/2017 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ -ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 10/11/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ -ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 10/11/2017 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ -ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 10/11/2017 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 10/11/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ -ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 17/11/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 17/11/2017 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 17/11/2017 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 17/11/2017 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 17/11/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 17/11/2017 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 17/11/2017 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 23/11/2017 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 24/11/2017 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 20:00 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 24/11/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 24/11/2017 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 24/11/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 24/11/2017 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΠΑ ΗΜ/ΝΙΑ 01/12/2017 ΓΗΠΕΔΟ Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΩΡΑ 20:30 ΑΓΩΝΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 01/12/2017 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 01/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 01/12/2017 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 01/12/2017 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 01/12/2017 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 01/12/2017 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 08/12/2017 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 20:00 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 08/12/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 08/12/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 08/12/2017 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 08/12/2017 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 08/12/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 08/12/2017 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 14/12/2017 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 15/12/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 15/12/2017 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 15/12/2017 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 15/12/2017 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 15/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 15/12/2017 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 22/12/2017 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 00:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 22/12/2017 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 22/12/2017 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 22/12/2017 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 22/12/2017 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 22/12/2017 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 22/12/2017 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 11/01/2018 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 12/1/2018 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ 21:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 12/1/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 12/1/2018 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 12/1/2018 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ -ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 12/1/2018 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ -ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 12/1/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 18/1/2018 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 -ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 19/1/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 19/1/2018 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 19/1/2018 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ -ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 19/1/2018 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 19/1/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ -ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 19/1/2018 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 26/1/2018 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. -ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 26/1/2018 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ -ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 26/1/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ -ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 26/1/2018 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ -ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 26/1/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ -ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 26/1/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ -ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 26/1/2018 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ -ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 1/2/2018 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 -ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 2/2/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 2/2/2018 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 2/2/2018 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ -ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 2/2/2018 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 2/2/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ -ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 2/2/2018 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 9/2/2018 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 9/2/2018 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ -ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 9/2/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ -ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 9/2/2018 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 9/2/2018 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ -ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 9/2/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ -ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 9/2/2018 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ -ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 22/2/2018 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 -ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 23/2/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. -ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 23/2/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ -ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 23/2/2018 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ -ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 23/2/2018 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ -ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 23/2/2018 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 23/2/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ -ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 2/3/2018 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 2/3/2018 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ -ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 2/3/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ -ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 2/3/2018 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ -ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 2/3/2018 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 2/3/2018 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ -ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 2/3/2018 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ -ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 8/3/2018 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 -ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 9/3/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. -ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 9/3/2018 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ -ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 9/3/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ -ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 9/3/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 9/3/2018 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 9/3/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ -ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 16/3/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 16/3/2018 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ -ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 16/3/2018 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 16/3/2018 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ -ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 16/3/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ -ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 16/3/2018 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ -ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 16/3/2018 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ -ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 22/3/2018 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 -ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 23/3/2018 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 20:00 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 23/03/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 23/03/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 23/03/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 23/03/2018 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 23/03/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
23η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 29/03/2018 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 30/03/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 30/03/2018 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 30/03/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 30/03/2018 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 30/03/2018 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑ 30/03/2018 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
24η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 20/04/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 20/04/2018 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 20/04/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 20/04/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 20/04/2018 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 20/04/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑ 20/04/2018 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
25η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΕ 26/04/2018 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. 22:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 – ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΠΑ 27/04/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑ 27/04/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑ 27/04/2018 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. 21:30 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑ 27/04/2018 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. 21:30 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑ 27/04/2018 ΣΤΡΕΦΗ 22:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΑ 27/04/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 22:00 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
26η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΠΑ 04/05/2018 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 20:30 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑ 04/05/2018 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 21:00 ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑ 04/05/2018 ΚΑΒΑΡΝΟΥ 21:30 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑ 04/05/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α 21:30 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΠΑ 04/05/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ 21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑ 04/05/2018 ΣΠΑΤΩΝ 21:45 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑ 04/05/2018 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. 22:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ