Αγώνες Μπάσκετ Α’ Κατηγορία Νεανίδων

                                                                         Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΔΕ 25/9/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 KAO ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 25/09/2017 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 25/09/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 25/09/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 25/09/2017 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 25/09/2017 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 02/10/2017 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 19:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 02/10/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 02/10/2017 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 02/10/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 02/10/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 02/10/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΔΕ 09/10/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 09/10/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 09/10/2017 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 09/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 09/10/2017 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 09/10/2017 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΔΕ 16/10/2017 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 16/10/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 16/10/2017 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 16/10/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 16/10/2017 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 16/10/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 23/10/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 23/10/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 23/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 23/10/2017 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 23/10/2017 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 23/10/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 30/10/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 30/10/2017 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 30/10/2017 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 30/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 30/10/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 30/10/2017 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 06/11/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 06/11/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 06/11/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 06/11/2017 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 06/11/2017 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 06/11/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 13/11/2017 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 13/11/2017 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 13/11/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 13/11/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 13/11/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 13/11/2017 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 20/11/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 20/11/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 20/11/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 20/11/2017 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 20/11/2017 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 20/11/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 27/11/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 27/11/2017 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 27/11/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 27/11/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 27/11/2017 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 27/11/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 04/12/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 04/12/2017 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 04/12/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 04/12/2017 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 04/12/2017 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 04/12/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 11/12/2017 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 19:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 11/12/2017 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 11/12/2017 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 11/12/2017 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 11/12/2017 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 11/12/2017 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 18/12/2017 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 18/12/2017 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 18/12/2017 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 18/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 18/12/2017 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 18/12/2017 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΔΕ 15/01/2018 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 15/01/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 15/01/2018 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 15/01/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 15/01/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 15/01/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 22/01/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 22/01/2018 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 22/01/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 22/01/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 22/01/2018 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 22/01/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 29/01/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 29/01/2018 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 29/01/2018 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 29/01/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 29/01/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 29/01/2018 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 05/02/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 05/02/2018 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 05/02/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 05/02/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 05/02/2018 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 05/02/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 12/02/2018 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 12/02/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 12/02/2018 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 12/02/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 12/02/2018 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 12/02/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 26/02/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 26/02/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 26/02/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 26/02/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 26/02/2018 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 26/02/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΔΕ 05/03/2018 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 05/03/2018 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 05/03/2018 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 05/03/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 05/03/2018 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 05/03/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 12/03/2018 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 12/03/2018 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:00 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 12/03/2018 ΕΡΓΑΝΗΣ 21:30 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 12/03/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:30 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 12/03/2018 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 21:45 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 12/03/2018 ΥΜΗΤΤΟΥ 22:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΕ 19/03/2018 ΠΕΥΚΗΣ Β 19:30 ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 19/03/2018 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 19/03/2018 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 19/03/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 21:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 19/03/2018 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. 21:45 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 19/03/2018 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 21:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ