Β’ Κατηγορία Παίδων Α΄Φάση 4ος Όμιλος & Β’ Κατηγορία Εφήβων Α΄Φάση 4ος Όμιλος

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 4ος  ΟΜΙΛΟΣ   & Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΦΗΒΩΝ Α’΄ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ  
1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑ 16/09/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Π
ΣΑ 16/09/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Ε
ΣΑ 16/09/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΣΑ 16/09/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
ΚΥ 17/09/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13:45 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΚΥ 17/09/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Ε
ΚΥ 17/09/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΚΥ 17/09/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
ΚΥ 17/09/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΚΥ 17/09/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Ε
2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 23/09/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΣΑ 23/09/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
ΣΑ 23/09/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΣΑ 23/09/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
ΣΑ 23/09/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΣΑ 23/09/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ε
ΚΥ 24/09/2017 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΚΥ 24/09/2017 ΣΠΑΤΩΝ 17:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
ΚΥ 24/09/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΚΥ 24/09/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 30/09/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΣΑ 30/09/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
ΚΥ 01/10/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13:45 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΚΥ 01/10/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
ΚΥ 01/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΚΥ 1/10/2017 N.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ E
ΚΥ 01/10/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΚΥ 01/10/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ E
ΚΥ 01/10/2017 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΚΥ 01/10/2017 ΣΠΑΤΩΝ 17:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ E
4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 07/10/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΣΑ 07/10/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
ΣΑ 07/10/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΣΑ 07/10/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
ΣΑ 07/10/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΣΑ 07/10/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
ΚΥ 08/10/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Π
ΚΥ 08/10/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Ε
ΚΥ 08/10/2017 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΚΥ 08/10/2017 ΣΠΑΤΩΝ 17:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 14/10/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΣΑ 14/10/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
ΣΑ 14/10/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΣΑ 14/10/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Ε
ΚΥ 15/10/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13:45 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΚΥ 15/10/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
ΚΥ 15/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΚΥ 15/10/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ε
ΚΥ 15/10/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΚΥ 15/10/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 20:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Ε
6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 21/10/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΣΑ 21/10/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Ε
ΣΑ 21/10/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΣΑ 21/10/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
ΣΑ 21/10/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΣΑ 21/10/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
ΚΥ 22/10/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΚΥ 22/10/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
ΚΥ 22/10/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 14:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Π
ΚΥ 22/10/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:30 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Ε
7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 04/11/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΣΑ 04/11/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
ΣΑ 04/11/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΣΑ 04/11/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Ε
KY 5/11/2017 Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΚΥ 5/11/2017 Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
KY 5/11/2017 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΚΥ 5/11/2017 ΣΠΑΤΩΝ 17:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
KY 5/11/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΚΥ 5/11/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ε
8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑ 11/11/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΣΑ 11/11/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Ε
ΣΑ 11/11/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΣΑ 11/11/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Ε
KY 12/11/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13:45 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΚΥ 12/11/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
KY 12/11/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΚΥ 12/11/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
KY 12/11/2017 Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Π
ΚΥ 12/11/2017 Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Ε
9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 18/11/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΣΑ 18/11/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
ΣΑ 18/11/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΣΑ 18/11/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ε
ΣΑ 18/11/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΣΑ 18/11/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
KY 19/11/2017 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΚΥ 19/11/2017 ΣΠΑΤΩΝ 17:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
KY 19/11/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΚΥ 19/11/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 25/11/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΣΑ 25/11/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
ΣΑ 25/11/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΣΑ 25/11/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
ΣΑ 25/11/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΣΑ 25/11/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ε
ΚΥ 26/11/2017 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΚΥ 26/11/2017 ΣΠΑΤΩΝ 17:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
ΚΥ 26/11/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΚΥ 26/11/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 02/12/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΣΑ 02/12/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
ΣΑ 02/12/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Π
ΣΑ 02/12/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Ε
ΚΥ 03/12/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13:45 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΚΥ 03/12/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Ε
ΚΥ 03/12/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΚΥ 03/12/2017 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
ΚΥ 03/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΚΥ 03/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Ε
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 09/12/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΚΥ 10/12/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
ΣΑ 09/12/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΣΑ 09/12/2017 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
ΣΑ 09/12/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΣΑ 09/12/2017 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
ΣΑ 09/12/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΣΑ 09/12/2017 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
ΚΥ 10/12/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Π
ΚΥ 10/12/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Ε
13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΣΑ 16/12/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΣΑ 16/12/2017 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ E
ΣΑ 16/12/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΣΑ 16/12/2017 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
ΚΥ 17/12/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13:45 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΚΥ 17/12/2017 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ε
ΚΥ 17/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΚΥ 17/12/2017 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
ΚΥ 17/12/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΚΥ 17/12/2017 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Ε
14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 13/01/2018 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΣΑ 13/01/2018 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
ΣΑ 13/01/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΣΑ 13/01/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
ΣΑ 13/01/2018 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΣΑ 13/01/2018 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
ΚΥ 14/01/2018 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΚΥ 14/01/2018 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
ΚΥ 14/01/2018 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Π
ΚΥ 14/01/2018 ΣΠΑΤΩΝ 17:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Ε
15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 20/01/2018 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΣΑ 20/01/2018 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ε
ΣΑ 20/01/2018 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΣΑ 20/01/2018 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
ΚΥ 21/01/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΚΥ 21/01/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
ΚΥ 21/01/2018 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΚΥ 21/01/2018 ΣΠΑΤΩΝ 17:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Ε
ΚΥ 21/01/2018 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΚΥ 21/01/2018 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 27/1/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΣΑ 27/1/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Ε
ΣΑ 27/1/2018 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΣΑ 27/1/2018 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
ΚΥ 28/1/2018 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13:45 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΚΥ 28/1/2018 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
ΚΥ 28/1/2018 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΚΥ 28/1/2018 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
ΚΥ 28/1/2018 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Π
ΚΥ 27/1/2018 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ε
17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 03/02/2018 ΟΛΥΜΠΙΟ 16:00 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Π
ΣΑ 03/02/2018 ΟΛΥΜΠΙΟ 17:15 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ε
ΣΑ 03/02/2018 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π
ΣΑ 03/02/2018 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ε
ΣΑ 03/02/2018 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 19:30 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Π
ΣΑ 03/02/2018 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε
ΚΥ 04/02/2018 ΣΠΑΤΩΝ 16:00 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Π
ΚΥ 04/02/2018 ΣΠΑΤΩΝ 17:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ε
ΚΥ 04/02/2018 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Π
ΚΥ 04/02/2018 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 18:00 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ε
18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ    
ΣΑ 10/02/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Π
ΣΑ 10/02/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Ε
ΣΑ 10/02/2018 ΛΑΥΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Π
ΣΑ 10/02/2018 ΛΑΥΡΙΟΥ 21:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Ε
ΚΥ 11/02/2018 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13:45 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Π
ΚΥ 11/02/2018 ΚΕΡΑΤΕΑΣ 15:15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ε
ΚΥ 11/02/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 14:00 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Π
ΚΥ 11/02/2018 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 15:30 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Ε
ΚΥ 11/02/2018 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Π
ΚΥ 11/02/2018 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15:30 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Ε