Βόλλεϋ Τοπική Κατηγ. 3 Γυναικών – Α΄Φάση – Β’ Όμιλος

                                                              ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Α΄ΦΑΣΗ –                                                                                                                                   Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
18/10/2017 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
18/10/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
18/10/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
18/10/2017 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
22/10/2017 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
25/10/2017 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
25/10/2017 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
25/10/2017 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ
25/10/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
29/10/2017 21:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
1/11/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
1/11/2017 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
1/11/2017 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
1/11/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
5/11/2017 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
8/11/2017 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
8/11/2017 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ
8/11/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
8/11/2017 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
8/11/2017 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
15/11/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
15/11/2017 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
15/11/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
18/11/2017 21:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
19/11/2017 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
21/11/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
22/11/2017 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
22/11/2017 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
22/11/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
22/11/2017 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
29/11/2017 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
29/11/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
29/11/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
29/11/2017 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3/12/2017 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
6/12/2017 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6/12/2017 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
6/12/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
6/12/2017 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
10/12/2017 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
13/12/2017 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ
13/12/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
13/12/2017 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
13/12/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
17/12/2017 20:30 ΓΚΡΑΒΑΣ (Α. ΤΡΙΤΣΗΣ) ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20/12/2017 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
20/12/2017 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
20/12/2017 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
20/12/2017 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
20/12/2017 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
10/1/2018 21:20 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
10/1/2018 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
10/1/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
13/1/2018 21:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
14/1/2018 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
17/1/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
17/1/2018 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
17/1/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
18/1/2018 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
20/1/2018 21:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
24/1/2018 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
24/1/2018 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
24/1/2018 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
24/1/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
28/1/2018 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
31/1/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
31/1/2018 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
31/1/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
31/1/2018 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
4/2/2018 20:30 ΓΚΡΑΒΑΣ (Α. ΤΡΙΤΣΗΣ) ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
7/2/2018 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
7/2/2018 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
7/2/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
11/2/2018 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
11/2/2018 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
14/2/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ
14/2/2018 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
14/2/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
14/2/2018 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
16/2/2018 19:45 ΓΚΡΑΒΑΣ (Α. ΤΡΙΤΣΗΣ) ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20/2/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
21/2/2018 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ (Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
21/2/2018 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
21/2/2018 21:45 ΣΠΑΤΑ ( Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
21/2/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
28/2/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
28/2/2018 21:00 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
28/2/2018 21:45 ΜΕΤΣ Α΄ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
28/2/2018 21:45 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
4/3/2018 21:00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΔΑΦΝΗΣ- ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ