Βόλλεϋ Πρωτάθλημα Κορασίδων εκτός Συναγωνισμού 2 – Α΄Φάση – Δ΄ Όμιλος

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 2 – Α΄ΦΑΣΗ – Δ΄ΟΜΙΛΟΣ     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ: 2017-2018  
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
7/10/2017 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
7/10/2017 17:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ»
8/10/2017 14:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
8/10/2017 14:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ»
8/10/2017 18:00 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
14/10/2017 21:00 ΒΟΥΛΑΣ Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ» ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
15/10/2017 14:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
15/10/2017 17:00 ΚΑΝΤΖΑΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
15/10/2017 17:00 ΣΠΑΤΑ Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ» ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ
15/10/2017 18:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
21/10/2017 15:00 ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
21/10/2017 16:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
21/10/2017 16:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ»
22/10/2017 14:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ»
22/10/2017 18:00 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
5/11/2017 13:30 ΣΠΑΤΑ Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ» ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
5/11/2017 17:00 ΚΑΝΤΖΑΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5/11/2017 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ
5/11/2017 18:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
5/11/2017 18:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
11/11/2017 15:00 ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
11/11/2017 16:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ»
11/11/2017 21:00 ΒΟΥΛΑΣ Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ» ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
12/11/2017 14:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
12/11/2017 18:00 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
18/11/2017 17:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ
19/11/2017 13:30 ΣΠΑΤΑ Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ» ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ»
19/11/2017 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
19/11/2017 18:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
19/11/2017 18:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
25/11/2017 16:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
25/11/2017 21:00 ΒΟΥΛΑΣ Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ» ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
26/11/2017 14:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
26/11/2017 17:00 ΚΑΝΤΖΑΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ»
26/11/2017 18:00 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
2/12/2017 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
2/12/2017 17:30 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
3/12/2017 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ»
3/12/2017 18:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
3/12/2017 18:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
9/12/2017 16:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
9/12/2017 21:00 ΒΟΥΛΑΣ Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ» ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
10/12/2017 14:00 ΣΠΑΤΑ Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ» ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
10/12/2017 17:00 ΚΑΝΤΖΑΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
10/12/2017 18:00 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
16/12/2017 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
16/12/2017 17:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ»
17/12/2017 14:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
17/12/2017 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ»
17/12/2017 18:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
13/1/2017 16:00 ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
13/1/2017 21:00 ΒΟΥΛΑΣ Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΣΠΕ «ΘΕΤΙΣ» ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ
14/1/2017 13:30 ΣΠΑΤΑ Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ «ΓΑΙΑ» ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
14/1/2017 17:00 ΚΑΝΤΖΑΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
14/1/2017 18:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ